Strona głównaO WhyCry MiniTechnologiaCertyfikaty i nagrodyO nasOfertaKontaktPolecamy
Po co WhyCry Mini?
Dla kogo jest WhyCry Mini?
Opinie
WhyCry Mini w mediach
Najczęściej zadawane pytania
O WhyCry Mini
Podczas pierwszych dziesięciu miesięcy życia dziecka, płacz jest jedynym sposobem komunikowania się z otoczeniem. WhyCry Mini to nowe, innowacyjne urządzenie, które pomaga noworodkowi zostać poprawnie zrozumianym przez rodziców. W ciągu 10 sekund, WhyCry Mini przetłumaczy płacz Twojego dziecka.

Od początku pracy nad WhyCry, naukowcy i konstruktorzy mieli na celu stworzenie
urządzenia, które będzie wspierało rodziców w zrozumieniu dziecka. Naukowcy przeanalizowali płacz ponad stu dzieci różnych narodowości i wykryli, że istnieje uniwersalny wzór płaczu, który dzieli się na pięć kategorii.

Szybki, efektywny oraz prosty w użyciu WhyCry Mini z 95% dokładnością wskaże czy Twoje dziecko jest głodne, rozdrażnione, śpiące, znudzone czy zestresowane. WhyCry Mini pomoże Twojemu instynktowi w rozpoznaniu potrzeb dziecka, tak abyś mógł szybko i skutecznie zaregować. 

Aż od czterech do sześciu miesięcy zajmuje młodym rodzicom nauczenie się rozpoznawania płaczu ich dziecka! Wczesna umiejętność rozpoznawania sposobów komunikacji dziecka przyczynia się do zbudowania mocnego związku opartego na miłości i zrozumieniu.
Podaruj swojemu skarbowi najlepszy start.
Udowodniono, że dzieci, które są rozumiane, a ich potrzeby są spełniane rozwijają się lepiej emocjonalnie i intelektualnie.

WhyCry Mini pomoże Ci zrozumieć nowonarodzone dziecko, a tym samym wspomoże jego prawidłowy rozwój.

 
Strona głównaO WhyCry MiniTechnologiaCertyfikaty i nagrodyO nasOfertaKontaktPolecamy